PREDPOČITNIŠKO DRUŽENJE 1. b IN 4. a

V petek, 27. 10. 2023, so učenci 4. a obiskali učence 1. b. Zadnji predpočitniški dan so izkoristili za skupno druženje, medsebojno spoznavanje, poslušanje petja prvošolcev, ogled paličnjakov in izmenjavo daril.

Prvošolci so četrtošolce povabili medse in jim za dobrodošlico zapeli pesem. Razredničarka 1. b, ga. Lea Zupančič, je povedala, da imajo v razredu prav posebne živalske obiskovalce. Pred ogledom je pojasnila nekaj zanimivih dejstev o paličnjakih, ki so jih imeli učenci kasneje tudi priložnost prijeti in si jih ogledati.

Za zaključek so četrtošolci mlajšim vrstnikom podarili unikatne risbe z lepimi sporočili za uspešen začetek šolskega leta ter svetleče nalepke. Skupno druženje se je prehitro zaključilo in vsi so se strinjali, da ga še ponovijo.