Informativna spletna gradiva srednjih šol, predstavitev srednjih šol in izobraževalnih programov preko videokonferenc, dnevi odprtih vrat v srednjih šolah

Portal Slovenske srednje šole: portal, na katerem so predstavljene slovenske srednje šole

Srednjesolski Vpisnik 2022: publikacija, v kateri so zbrane informacije o srednjih šolah

Portal Dijaški svet : informacije o srednjih šolah in fakultetah

Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana:

• Dogodek “Dijak za en dan” (8. 12. 2022, 15. 12. 2022., 12. 1. 2023). Obvezna prijava. Več informacij na spletni strani srednje šole na povezavi.

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana:

• Dnevi odprtih vrat v živo (12. 12. 2022, 13. 12. 2022, 16. 12. 2022 – odvisno od programa) in virtualno (19. 12. 2022). Obvezna predhodna prijava. Več informacij na spletni strani srednje šole na povezavi.

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana:

• 7. 12. 2022 predstavitev izobraževalnih programov preko Zoom konferenc. Več informacij na spletni strani srednje šole na povezavi.
  • 13. 12. 2022 dan odprtih vrat (predstavitev izobraževalnih programov v živo). Več informacij na spletni strani srednje šole na povezavi.

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana:

Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna:

(Skupno 548 obiskov, današnjih obiskov 8)