Dopoldanske govorilne ure

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE URE
1. a

GOLOB ANDREJA

BAUER SABINA

ponedeljek, 5. ura
1. b

MEGLIČ ŠPELA

JARC DOMEN

sreda, 5. ura
1.  c

KROPOVŠEK NATAŠA

BAUER SABINA

četrtek, 5. ura
2. a ZUPANČIČ PAVLIČ DANICA torek, 2. ura
2. b LOKAR MOJCA ponedeljek, 4. ura
2. c PIRC NELI petek, 2. ura
3. a ZRILIĆ NIKA sreda, 5. ura
3. b VESEL HELENA sreda, 3. ura
4. a NARDIN NINA četrtek, 4. ura
4. b BUKVIĆ KRISTINA sreda, 4. ura
4. c MRAK PETRA petek, 4. ura
5. a PETRIČ IRENA ponedeljek, 2. ura
5. b ZAVRŠNIK INES torek, 4. ura
5. c DEBELJAK BABNIK OLGA torek, 4. ura
6. a HU PINA petek, 4. ura
6. b PANTNER KATICA ponedeljek, 3. ura
6. c IPAVEC PATRIK ponedeljek, 3. ura
7. a PINTARIČ MATJAŽ petek, 3. ura
7. b BEC JANJA ponedeljek, 3. ura
7. c POPOVIĆ ANDREJA sreda, 4. ura
8. a PANČUR TINA ponedeljek, 3. ura
8. b TRUŠNOVEC TEA sreda, 2. ura
8. c PADAR ANJA četrtek, 3. ura
9. a BATOR BLAŽ ponedeljek, 4. ura
9. b RAŽMAN VESNA ponedeljek, 2. ura
9. c ZGONEC SUZANA sreda, 3. ura

 

Učitelj Predmeti Govorilne ure
BIZILJ KATJA podaljšano bivanje
BRINOVŠEK MANJA dodatna strokovna pomoč, individualna in skupinska pomoč
BUNDERŠEK SUZANA podaljšano bivanje,  dodatna strokovna pomoč, individualna in skupinska pomoč
ČERIN BOŠTJAN Tehnika in tehnologija, IP  elektrotehnika, IP urejanje besedil, IP multimedija, IP računalniška omrežja, NIP računalništvo četrtek, 3. ura
ČERNE EVA angleščina ponedeljek, 2. ura
ČERNE VIZJAK MIRJAM šport, IP šport za zdravje, NIP šport petek, 2. ura
DOLAR LUCIJA podaljšano bivanje
GORIČANEC IRENA naravoslovje, podaljšano bivanje četrtek, 3. ura
GRAD MIRJAM podaljšano bivanje sreda, 4. ura
GRDADOLNIK DARJA gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane četrtek, 2. ura
JANEŽ VALERIJA naravoslovje, biologija četrtek, 2. ura
KMETEC KATJA matematika torek, 2. ura
KOLMAN ANDREJA kemija, fizika petek, 2. ura
KUMERDEJ KATARINA matematika sreda, 2. ura
KOVAČIČ ANDREJA podaljšano bivanje sreda, 4. ura
LUZNIK POLONA angleščina sreda, 3. ura
MLAKAR DEBENEC EMA podaljšano bivanje
MLINAR PODOBNIK BOJANA angleščina, slovenščina sreda, 5. ura
PAHOR POLONA podaljšano bivanje
PAVLOVIĆ MITAR podaljšano bivanje
PERDIH MARIJA podaljšano bivanje ponedeljek, 5. ura
PUTRIH ROMAN šport, podaljšano bivanje petek, 1. ura
STOJANOVIĆ SUZANA podaljšano bivanje
ŠEME ALEKSANDRA podaljšano bivanje sreda, 4. ura
VUČKO MAJA matematika, naravoslovje, IP šah ponedeljek, 4. ura
ZOF DUŠAN šport torek, 1. ura
ZUPANČIČ VIDA matematika, IP matematična delavnica 8 sreda, 3. ura

Dopoldanske govorilne ure bodo praviloma potekale preko Zooma (ali telefona), v primeru izrednih situacij pa v šoli. Starši se na govorilne ure pri izbranem učitelju naročijo preko elektronske pošte (vsaj en dan pred govorilnimi urami).