Dopoldanske govorilne ure

 

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE URE
1. a Andreja Golob, Sabina Bauer torek, 5. ura
1. b Lea Zupančič, Helena Vesel četrtek, 5. ura
2. a Danica Zupančič Pavlič torek, 3. ura
2. b Špela Meglič petek, 3. ura
2. c Nataša Kropovšek ponedeljek, 2. ura
3. a Neli Pirc petek, 3. ura
3. b Mojca Lokar torek, 4. ura
3. c Kristina Bukvić petek, 2. ura
4. a Nika Zrilić četrtek, 2. ura
4. b Petra Mrak ponedeljek, 5. ura
4. c Nina Nardin petek, 4. ura
5. a Irena Petrič torek, 3. ura
5. b Laura Belak torek, 3. ura
6. a Katja Bizilj sreda, 2. ura
6. b Olga Debeljak Babnik petek, 2. ura
6. c Tea Trušnovec četrtek, 4. ura
7. a Polona Luznik torek, 2. ura
7. b Anja Padar četrtek, 2. ura
7. c Vida Zupančič ponedeljek, 2. ura
8. a Andreja Kolman petek, 3. ura
8. b Katica Pantner sreda, 5. ura
8. c Irma Kovač četrtek, 2. ura
9. a Matjaž Pintarič ponedeljek, 2. ura
9. b Janja Bec torek, 2. ura
9. c Andreja Popović četrtek, 2. ura

Razpored dopoldanskih govorilnih ur – nerazredniki

UČITELJ PREDMETI GOVORILNE URE
BATOR Blaž šport, IP šport za zdravje, IP šport za sprostitev, IP izbrani šport nogomet, podaljšano bivanje sreda, 1. ura
BENEDIČIČ Simona podaljšano bivanje ponedeljek, 7. ura
BRNOT KASTELIC Mojca angleščina na razredni stopnji, glasbena umetnost na razredni stopnji,  podaljšano bivanje ponedeljek, 4. ura
CVETKO Jerca podaljšano bivanje petek, 7. ura
ČERNE Eva angleščina, jutranje varstvo četrtek, 2. ura
ČERNE VIZJAK Mirjam šport, NIP šport, podaljšano bivanje četrtek, 4. ura
FARIČ Nataša dodatna strokovna pomoč petek, 5. ura
GOLJA Adrijan matematika, dopolnilni pouk, dodatni pouk, individualna in skupinska pomoč četrtek, 4. ura
GORIČANEC Irena naravoslovje, biologija, podaljšano bivanje sreda, 4. ura
GRDADOLNIK Darja gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane četrtek, 1. ura
HABIČ Veronika podaljšano bivanje ponedeljek, 6. ura
HABJANIČ Teja dodatna strokovna pomoč torek, 4. ura
JARC Domen

šport na razredni stopnji, angleščina na razredni stopnji,

NIP šport, podaljšano bivanje

sreda, 2. ura
JEMEC KOCJAN Kristjan šport, šport na razredni stopnji, tehnika in tehnologija, podaljšano bivanje torek, 3. ura
JEREB Katja

IP španščina, NIP nemščina,

od 5. 10. 2023: angleščina, dopolnilni pouk,  individualna in skupinska pomoč

četrtek, 4. ura
KMETEC Katja matematika, dopolnilni pouk, dodatni pouk, individualna in skupinska pomoč torek, 3. ura
KOVAČIČ Andreja naravoslovje, podaljšano bivanje torek, 5. ura
KREGAR Mateja IP multimedija, IP računalniška omrežja, IP urejanje besedil, NIP računalništvo, matematika ponedeljek, 4. ura
PANČUR Tina glasbena umetnost, otroški pevski zbor, mladinski pevski zbor, podaljšano bivanje četrtek, 3. ura
PAVLOVIĆ Mitar podaljšano bivanje petek, 6. ura
PEGAN Neža dodatna strokovna pomoč torek, 6. ura
PREBIL Maja angleščina na razredni stopnji, glasbena umetnost na razredni stopnji, NIP angleščina, podaljšano bivanje ponedeljek, 3. ura
RAŽMAN Vesna šport, podaljšano bivanje petek, 5. ura
STANOVNIK Žiga podaljšano bivanje četrtek, 6. ura
ŠKRABEC Mirjana podaljšano bivanje sreda, 6. ura
TOMŠIČ Maja podaljšano bivanje ponedeljek, 6. ura
TUŠAR Matej podaljšano bivanje torek, 5. ura
ZGONEC Suzana likovna umetnost, IP likovno snovanje, NIP umetnost, ID umetnost, podaljšano bivanje ponedeljek, 4. ura
ZOF Dušan šport, jutranje varstvo ponedeljek, 2. ura

 

Starši se na govorilne ure pri izbranem učitelju naročijo preko elektronske pošte (vsaj en dan pred govorilnimi urami).

(Skupno 2.232 obiskov, današnjih obiskov 1)