JESENSKI KROS ZA 8. IN 9. RAZRED

V vrsti šolskih jesenskih krosov so v petek, 23. septembra 2022,  v okviru letošnjega prvega športnega dne s krosom opravili tudi osmo- in devetošolci.

V nekoliko hladnejšem jutru so se na igrišča NK Krim na Rakovniku odpravili kar čez Golovec. Med vzponom so naleteli na čudovit, s soncem obsijan razgled na JV-del Ljubljane.

Učenke in učenci so tekli v štirih kategorijah glede na starost in spol. Prvi trije tekmovalci v posamezni kategoriji so tokrat prejeli lesene kolajne, za katere je poskrbel učitelj Blaž Bator. Posebno pohvalo za odgovoren in pravilen odnos do sotekmovalcev ter tekmovalni duh sta si prislužila učenca 9. c, Damjan in Luka.

Zmagovalka oddelkov 8. razreda je bila Alina iz 8. b.

Zmagovalec med fanti 8. razreda je bil Jurij Julij iz 8. b.

Med devetošolkami je prepričljivo zmago dosegla Zala iz 9. a.

Zmagovalec iz 9. c, Damjan, kakor drugouvrščeni iz istega oddelka, Luka, sta si prislužila še nagrado za fair play.

Učiteljski zbor na Golovcu