UTRINKI IZ ŠOLE V NARAVI – DEBELI RTIČ

Utrinki s plavanja 3

TOREK, 8. 9.

ŠPORTNE AKTIVNOSTI NA DEBELEM RTIČU

Petošolce je že zgodaj zjutraj pozdravilo sonce in jih povabilo na jutranjo telovadbo ob sončnem vzhodu.

Ko so dodobra razgibali telo in se naužili svežega zraka, jih je čakal obilen zajtrk in raznolike športne dejavnosti.

»Vse je v poti, ne v rezultatu.«

Carl Lewis

PONEDELJEK, 7. 9.

Petošolci so se v ponedeljek, 7.9. 2020, podali na novo dogodivščino. Pot jih je vodila na Debeli rtič, kjer bodo izvedli plavalni tečaj v okviru šole v naravi. Že prvi dan je bil poln vtisov in pustolovščin.

Nastanjeni so v hotelu Bor, ki jim nudi popolno oskrbo, prenočišča in okusno prehrano.

Popoldan so preživeli na plaži in ob bazenu, kjer so urili plavalne veščine in iskali morske školjke in polžke.

Zvečer so se v spremstvu učiteljev odpravili na nočni pohod v Ankaran, kjer so si zasluženo privoščili slasten sladoled.

Prvi dan je bil poln nepozabnih vtisov, pogovorov in prijateljskih nasmehov.