POTEK ZADNJEGA ŠOLSKEGA DNE (24. 6. 2020)

Zadnji šolski dan bo potekal nekoliko drugače kot običajno, zato vam na tem mestu podajamo glavne informacije, in sicer:

24. 6. 2020 bodo vsi učenci od 1. do 8. razreda s poukom pričeli 1. uro (ob 8.20).

Takoj ob prihodu v šolo bodo imeli malico.

Sledila bo prireditev ob dnevu državnosti (od 9.00 do 10.30), tokrat po oddelkih, nato pa podelitev spričeval in pohval ter dejavnosti po izbiri razrednika.

Zadnji šolski dan se bo zaključil z oddelčnim fotografiranjem, ki bo potekalo izmenično s kosilom (medtem ko bodo imeli nekateri oddelki kosilo, se bodo drugi fotografirali in obratno).

Profesionalnega fotografa bodo letos nadomestili amaterski fotografi iz učiteljskih vrst, ki bodo poskrbeli za nekaj nepozabnih in sproščenih spominov na zelo posebno šolsko leto 2019/2020. Fotografije boste prejeli preko elektronske pošte.

Za učence 1. do 5. razreda bo po pouku organizirano podaljšano bivanje.

Razpored kosila

Razpored fotografiranja