ČRNOVAŠKA CESTA

Ker je redna linija 19 b do nadaljnjega ukinjena, bo prevoz s šolskim avtobusom organiziran tudi za učence od 6. do 9. razreda, ki stanujejo na naslovih:

Brglezov štradon, Črna vas, Lipe, Ob Farjevcu. Ostali koristijo redne linije LPP (npr. 19 l).

Učence od 6. do 9. razreda, ki bodo po pouku čakali na šolski avtobus, lahko starši s spletno anketo prijavijo v varstvo vozačev (učenci od 1. do 5. razreda bodo do odhoda avtobusa počakali v podaljšanem bivanju). Za učence, ki ne bodo vključeni v varstvo vozačev, odgovornost za varnost do odhoda avtobusa prevzemajo starši.

Organizirani bosta 2 vožnji. Vozni red je objavljen na spletni strani šole (sprememba 27. 8. 2021).

1. vožnja  2. vožnja

ZJUTRAJ

6.–9. razred (vse dni)

4.–5. razred (samo PON)

1.–5. razred

POPOLDAN

4.–5. razred

6.–9. razred

1.–3. razred

4.–9. razred (ko imajo 7 ur pouka)

Spremenjena linija šolskega avtobusa z obvozom je vidna na tej povezavi. Postajališča ob gradbišču so začasno ukinjena, zato učenci pridejo peš do dodatnega postajališča. Za varno pešpot mimo gradbišča skrbi izvajalec gradbenih del v sodelovanju z LPP.

Zaradi povečanega števila učencev na šolskem avtobusu je še posebej pomembno, da vsi upoštevajo dogovorjena pravila obnašanja.

Učenci vstopajo z maskami, ob vhodih so nameščeni razkuževalniki. Starejši učenci sedeže odstopijo mlajšim.

Po potrebi se bo režim voženj lahko spremenil.