V PETEK V ŠOLI

Danes, 13. 3. 2020, na petek trinajstega, je pričakovano v šolo prišlo zelo malo učencev. Iz 6. in 7. razreda jih je bilo skupaj le 11. Na vprašanje učitelja, zakaj so prišli, so bili odgovori različni. Eni so odgovorili, da so hoteli še zadnjič videti svoje sošolce (ki jih potem niso, ker jih je bila večina doma), drugi so prišli zaradi palačink, ki so bile na jedilniku za šolsko kosilo, tretji pa so se vrnili zato, da so izpraznili svoje omarice in domov odnesli šolske potrebščine, nekateri pa so želeli slišati napotke za učenje doma. Učenci so med drugim imeli dve uri tehnike in tehnologije, kjer so iz lesa izdelovali obeske in tablice po svojih zamislih. Bili so zelo kreativni in v pričakovanju kosila, saj je bilo kar nekaj obeskov na temo sendvičev, kruhkov in pic.