Dopoldanske govorilne ure

 

RAZRED RAZREDNIK GOVORILNE URE
1. a

GOLOB ANDREJA

BAUER SABINA

torek, 5. ura
1. b

ZUPANČIČ PAVLIČ DANICA

KROPOVŠEK NATAŠA

torek, 5. ura
2. a MEGLIČ ŠPELA četrtek, 4. ura
2. b MAČEK PETRA ponedeljek, 4. ura
2. c JAKIČ MAJA ponedeljek, 2. ura
3. a KOVAČ ANDREJA ponedeljek, 4. ura
3. b NARDIN NINA torek, 4. ura
3. c SORŠAK MANUELA ponedeljek, 3. ura
4. a BUKVIĆ KRISTINA ponedeljek, 4. ura
4. b LASIČ VOJKA sreda, 4. ura
4. c ZAVRŠNIK INES četrtek, 3. ura
5. a BELAK LAURA ponedeljek, 4.
5. b DEBELJAK BABNIK OLGA torek, 2. ura
5. c PETRIČ IRENA sreda, 4. ura
6. a PANČUR TINA ponedeljek, 2. ura
6. b TRUŠNOVEC TEA četrtek, 3. ura
6. c PADAR ANJA sreda, 4. ura
7. a BATOR BLAŽ sreda, 1. ura
7. b RAŽMAN VESNA ponedeljek, 3. ura
7. c ZGONEC SUZANA torek, 4. ura
8. a ZUPANČIČ VIDA četrtek, 5. ura
8. b HU PINA petek, 3. ura
8. c IPAVEC PATRIK petek, 2. ura
9. a BEC JANJA ponedeljek, 4. ura
9. b POPOVIĆ ANDREJA ponedeljek, 3. ura
9. c MLINAR PODOBNIK BOJANA torek, 4. ura

 

NERAZREDNIKI:

 

Učitelj Predmeti Govorilne ure
BRNOT KASTELIC MOJCA angleščina, podaljšano bivanje ponedeljek, 1. ura
BUČAR LILIJANA podaljšano bivanje četrtek, 5. ura
ČERNE EVA angleščina sreda, 2. ura
ČERNE VIZJAK MIRJAM šport, IP šport za zdravje torek, 2. ura
EDER KATJA podaljšano bivanje petek, 5. ura
FAJDIGA VESNA podaljšano bivanje ponedeljek, 5. ura
GORIČANEC IRENA naravoslovje, podaljšano bivanje sreda, 3. ura
GRAD MIRJAM podaljšano bivanje ponedeljek, 5. ura
GRDADOLNIK DARJA gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane četrtek, 2. ura
JANEŽ VALERIJA naravoslovje, biologija sreda, 2. ura
KMETEC KATJA matematika ponedeljek, 4. ura
KOLMAN ANDREJA kemija, fizika, IP poskusi v kemiji sreda, 3. ura
KOVAČIČ ANDREJA podaljšano bivanje petek, 6. ura
LUZNIK POLONA angleščina, podaljšano bivanje petek, 1. ura
MAUKO PETRA šport in gospodinjstvo v 5. b, glasba v 3. b, 4. ab, podaljšano bivanje ponedeljek, 5. ura
PANTNER KATICA zgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika, podaljšano bivanje torek, 3. ura
PINTARIČ MATJAŽ fizika, tehnika, IP obdelava gradiv les torek, 4. ura
PREBIL MAJA angleščina, podaljšano bivanje torek, 4. ura
PUTRIH ROMAN šport, NIP šport, podaljšano bivanje sreda, 5. ura
ŠEME ALEKSANDRA podaljšano bivanje torek, 6. ura
ŠKET DAVORIN tehnika, IP multimedija, urejanje besedil, računalniška omrežja, NIP računalništvo četrtek, 5. ura
VIDMAR KATARINA matematika sreda, 5. ura
VUČKO MAJA matematika, naravoslovje, IP šah, podaljšano bivanje torek, 4. ura
ZOF DUŠAN šport ponedeljek, 3. ura

 

Vse dopoldanske govorilne ure bodo potekale v zbornici.