PODELITEV SPRIČEVAL, PRIZNANJ, POHVAL OB ZAKLJUČKU OSNOVNE ŠOLE

V ponedeljek, 15. 6. 2020, so devetošolci v matičnih učilnicah prejeli spričevala ob zaključku devetega razreda, priznanja ob doseženih uspehih na tekmovanjih iz znanja, potrdila ter knjižno nagrado za zlate bralne značkarje ter potrdila o opravljenih tujejezičnih bralnih značkah, pohvale za doseženi učni uspeh in za sodelovanje na raznih področjih, knjižno darilo za dosežene izredne uspehe v vseh devetih letih ter potrdila o sodelovanju pri dejavnostih šole. Prejeli so še prav posebno darilo – svojo sliko, ki je nastala pri likovni umetnosti pod mentorstvom ge. Suzane Zgonec. Darilo je omogočil šolski sklad. Podelitev se je začela s himno. Devetošolce so nagovorile razredničarke in ravnateljica. Čestitale so jim za prehojeno pot in jim zaželele srečo in uspeh na nadaljnji poti.

»Nič več ni mislil, kam in čemu; pot je bila pred njim in pot je bila ukaz.« (I. Cankar: Mimo življenja)

Nagovor gospe ravnateljice, Maje Mehle v 9. a-razredu

Devetošolec Jaka Stare pri prejemu listin, knjig in slike