UČENCI NA MATERINSKI DAN PRESENETILI SVOJE MAME Z DOMAČO NALOGO

Pri slovenščini učenke in učenci 7. b danes svojim mamam, udobno nameščenim v naslanjače, na kavčih in počivalnikih, na glas berejo črtico Prežihovega Voranca Solzice. Knjigo ravno berejo za domače branje.

V osmem razredu za mame pri slovenščini izdelujejo in pišejo voščilnice in e-voščilnice in tako ponavljajo opis postopka in neformalno dopisovanje.

V 7. c in 9. c pa že od ranega jutra nastajajo pri angleščini drobne umetnine po navodilih z Youtuba ob učenju besedišča za ročne spretnosti ter pisalnega in pisarniškega pribora, in sicer se izdeluje HEART RINGS in TISSUE PAPPER PUFF FLOWERS.

Poglejte, kaj vse je že nastalo. Prvi, ki je izdelal darilce za svojo mamo in to dokumentiral, pa je učenec, ki redko naredi kakšno domačo nalogo. Bravo, mame! Čestitke ob materinskem dnevu in čestitke, da vzgajate take pozorne in delovne otroke! Bravo tudi, da jim stojite ob strani zdaj v teh nenavadnih časih in jih vzpodbujate in navdihujete pri šolskem delu!