VELIKONOČNA USTVARJALNA DELAVNICA V OKVIRU PROJEKTA SIMBIOZA

Velika noč je praznik, ki v domove prinese pomladno veselje. Priprave na praznovanje velike noči se začnejo že teden pred cvetno nedeljo, ko otroci in odrasli nabirajo zelenje in resje za butaro. Na OŠ Prule smo se odločili, da v tem tednu pričaramo pomlad in okusimo veselje velike noči že znotraj šole, v eni izmed učilnic, na VELIKONOČNI DELAVNICI.

Učenci so s sabo pripeljali svoje najbližje – babice, dedke, brate, sestre, mame in očete. Skupaj smo ob prijetni glasbi, ki je pričarala nekaj prazničnega vzdušja, ustvarjali na temo prihajajočega praznika, velike noči.

Iz delavnice je odskakljalo veliko zajčkov, odkokodakalo kar nekaj kokošjih družin, najmlajše pa bodo razveseljevale naprstne lutke v obliki zajčkov.