POHOD DO MOSTECA

Lepo vreme, dobra družba in želja po športnem dnevu so pripomogli k temu, da so učenci preživeli lepo dopoldne.

Zjutraj so se izpred šole odpravili proti Tivoliju, kjer so imeli skupaj z učitelji prvi polurni postanek. Namenjen je bil počitku in malici na prostem.

Dolga kača prvošolcev se je vila proti Tivoliju

Sledil je pohod proti Mostecu. Učenci so opazovali prve znanilce pomladi, skakali po koreninah, tekali po gozdnih poteh, peli pesmi, nekateri pa tudi tožili o bolečinah v nogah. Le-te so izginile, takoj ko so zagledali igrala v Mostecu.

Prvošolci so se posladkali, se odžejali, igrali, družili in hitro je bila ura toliko, da se je bilo potrebno odpraviti nazaj proti šoli. Pot pred njimi je bila namreč še zelo dolga.

Ob prihodu na Prule so številke potrdile, da so učenci skupno prehodili kar 12 kilometrov, za kar jim vsi učitelji iskreno čestitamo.