TEDNI VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA V 2. b

Učenci 2. b  so v  projektu TVU sodelovali z različnimi dejavnostmi. Svoje najbližje so učenci presenetili s pismi, v katerih so jim zapisali svoje misli, zahvale, pisma so olepšali z risbicami in jih poslali po pošti. Zagotovo so prejemnikom polepšali dan.

Obiskala jih je Arnejeva babica, jih poučila o osnovah prve pomoči in jim predstavila svoj poklic zdravnice. Nekateri učenci so bili na čisto pravem pregledu.

Z gospo Hribar Podkrajšek so spoznavali likovno tehniko stencil. Nastala sta dva čudovita  izdelka, ki krasita njihov razred.

S petošolci so učenci preživeli uro športa. Učiteljici sta pripravili zabavne igre in ura je kar prehitro minila. Učenci so se dogovorili, da se bodo družili še pri kakšni uri.

Obiskala jih je gospa Rebernik, ki jim je predstavila poklic vzgojiteljice, se z njimi igrala različne igre, za konec pa jim je prebrala še pravljico.

Drugošolci so se strinjali, da so bile prav vse delavnice zabavne in poučne. Vsem sodelujočim gostom pa hvala za sodelovanje.