S KLEPETALNICO NA ŠPICI

V petek, 28. 2. 2020, se je ekipa FPL odločila, da bodo svojo klepetalnico preizkusili tudi izven hodnikov prulske šole. Zato so se vsi skupaj odpravili na Špico ob Ljubljanico, ki se nahaja v bližini  šole. Dobili so se po pouku okoli pol dveh. Razdelili so si delo in se odpravili na Špico. Ko so prišli tja, so postavili klepetalnico, se nanjo usedli, odprli nekaj sladkarij in začeli s pogovorom z arhitektko, go. Tanjo Pavlin, ki jim je pri tem projektu že pomagala. Govorili so o manjših podrobnostih, ki bi prispevale k boljšemu izgledu in mobilnosti. Izdelali bodo podlago z večjimi kolesci, na katero bodo postavili klepetalnico, ko se bodo odpravili kam izven šole. Učencem je svetovala tudi, da na mizi še malo bolj zaoblijo robove. Ugotovili so, da zaradi okvirja te ideje ne bodo realizirali. Ko so s pogovorom končali, so se vrnili v šolo in tako zaključili prvo testiranje klepetalnice izven šole.

Poročilo o dogodku je pripravila učenka Maja Pirtovšek.