Individualne govorilne ure

RAZRED  RAZREDNIK  GOVORILNE URE 
1. a 

GOLOB ANDREJA 

BAUER SABINA 

torek, 5. ura
1. b 

ZUPANČIČ PAVLIČ DANICA 

KROPOVŠEK NATAŠA 

četrtek, 5. ura 
2. a  MEGLIČ ŠPELA  četrtek, 4. ura 
2. b  MAČEK PETRA  sreda, 3. ura 
2. c  JAKIČ MAJA  ponedeljek, 2. ura 
3. a  KOVAČ ANDREJA  ponedeljek, 4. ura 
3. b  NARDIN NINA  torek, 4. ura 
3. c  SORŠAK MANUELA  ponedeljek, 3. ura 
4. a  BUKVIĆ KRISTINA  ponedeljek, 4. ura 
4. b  LASIČ VOJKA  sreda, 4. ura 
4. c  ZAVRŠNIK INES  četrtek, 3. ura 
5. a  BELAK LAURA  ponedeljek, 4. 
5. b  DEBELJAK BABNIK OLGA  torek, 2. ura 
5. c  PETRIČ IRENA  sreda, 4. ura 
6. a  PANČUR TINA  ponedeljek, 2. ura 
6. b  TRUŠNOVEC TEA  četrtek, 3. ura 
6. c  PADAR ANJA  sreda, 4. ura 
7. a  BATOR BLAŽ  sreda, 1. ura 
7. b  RAŽMAN VESNA  ponedeljek, 3. ura 
7. c  ZGONEC SUZANA  torek, 4. ura 
8. a  ZUPANČIČ VIDA  petek, 3. ura 
8. b  HU PINA  petek, 3. ura 
8. c  IPAVEC PATRIK  petek, 2. ura 
9. a  BEC JANJA  ponedeljek, 4. ura 
9. b  POPOVIĆ ANDREJA  ponedeljek, 3. ura 
9. c  MLINAR PODOBNIK BOJANA  torek, 4. ura 

 

 

 

Učitelj  Predmeti  Govorilne ure 
BRNOT KASTELIC MOJCA  angleščina, podaljšano bivanje  ponedeljek, 1. ura 
BUČAR LILIJANA  podaljšano bivanje  četrtek, 5. ura 
ČERNE EVA  angleščina  sreda, 2. ura 
ČERNE VIZJAK MIRJAM  Šport, IŠ šport za zdravje  torek, 2. ura 
EDER KATJA  podaljšano bivanje  petek, 5. ura 
FAJDIGA VESNA  podaljšano bivanje  ponedeljek, 5. ura 
GORIČANEC IRENA  naravoslovje, podaljšano bivanje  sreda, 3. ura 
GRAD MIRJAM  podaljšano bivanje  torek, 7. ura 
GRDADOLNIK DARJA  gospodinjstvo, IP sodobna priprava hrane  četrtek, 2. ura 
JANEŽ VALERIJA  naravoslovje, biologija  sreda, 2. ura 
KMETEC KATJA  matematika  ponedeljek, 4. ura 
KOLMAN ANDREJA  kemija, fizika, IP poskusi v kemiji  sreda, 3. ura 
LUZNIK POLONA  Angleščina, podaljšano bivanje  petek, 1. 
MAUKO PETRA  šport in gospodinjstvo v 5. b, glasba v 3. b, 4. ab, podaljšano bivanje  ponedeljek, 5. ura 
PANTNER KATICA  zgodovina, domovinska in državljanska kultura in etika, podaljšano bivanje  torek, 3. ura 
PINTARIČ MATJAŽ  fizika, tehnika, IP obdelava gradiv les  torek, 4. ura 
PREBIL MAJA  angleščina, podaljšano bivanje  torek, 4. ura 
PUTRIH ROMAN  šport, NIP šport, podaljšano bivanje  sreda, 5. ura 
ŠEME ALEKSANDRA  podaljšano bivanje  torek, 6. ura 
ŠKET DAVORIN  tehnika, IP multimedija, urejanje besedil, računalniška omrežja, NIP računalništvo  četrtek, 5. ura 
VIDMAR KATARINA  matematika  sreda, 5. ura 
VUČKO MAJA  matematika, naravoslovje, IP šah, podaljšano bivanje  torek, 4. ura 
ZOF DUŠAN  šport  ponedeljek, 3. ura 

 

 

Vse individualne govorilne ure bodo potekale v zbornici.