GLASBENI POTEP 7

Na Glasbenem potepu 7 so se s plesnimi, instrumentalnimi in pevskimi točkami predstavili učenci od 3. do 9. razreda in ena prvošolka naše šole. Prireditev je povzetek kulturnega dogajanja na šoli skozi vse leto, večji del programa so pripravili učenci z lastnimi točkami.

Slovensko himno je zapela vokalna skupina ob klavirski spremljavi Oskarja Šeska.

Nagovor ravnateljice OŠ Prule gospe Maje Mehle

Šolsko himno Bratovščino Sinjega galeba sta ob spremljavi Šolskega benda OŠ Prule zapela otroški in mladinski zbor z vokalnima solistkama Marušo Bizjak in Najo Gabrovšek ob lastni plesni koreografiji učenk iz 4. a-razreda.

Skladbo Jazz tobogan je na klavirju izvedel Aleksej Šemrl.

Daša Iskra je skupaj z Manco Vidmar predstavila lastno skladbo Vrba.

Eno mačjo je ob odlični klavirski spremljavi Sare Katarine Pižem zapel otroški zbor.

Nastop otroškega pevskega zbora z Mojčino pesmijo ob spremljavi  Sare Kranjc na flavti in Sare Katarine Pižem na klavirju in vokalnima solistkama Mijo in Anušo Mrlak

Spremljavo na harmoniki za Tri planike, ki jo je zapel otroški zbor, je zaigral in ustvaril Oskar Šesek.

Skladbo Daj se nasmej so zapele Alja Ahčan, Maru Kotnik in Ela Garić. Koreografijo s trakovi in mažoretno palico so sestavile in izvedle učenke 4. b-razreda.

Skladbo Imagine sta nam na klavir in kitaro zaigrala Ulla in Rok Berlic.

Pevsko-plesna točka učenk iz 6. b My heart will go on in pevska točka Don’t let me down

Skladba Pirati s Karibov v izvedbi Oskarja Šeska na klavirju

Iva Lazar (klavir), Matic Koprivnikar (kitara), Maks Radovan (cajon) in Manca Koren (vokal) z lastno priredbo skladbe Autumn leaves

Odlična večglasna izvedba skladbe Memories v izvedbi Sheile Grabeljšek, Natalije Kušar, Leonore Lobnik, Lucije Vite Nose, Lue Rehar in Aline Jarh

Tamara Novaković je s skladbo Oops!… I Did It Again napovedala plesne ritme Klare Čuk, Anje Kavčič, Daše Iskra, Mance Vidmar, Bora Krištofa, Zale Turk in Daše Vidmar, ki so sestavili in zaplesali koreografijo na skladbe Loco, Symphony, River, Red Bull BC One 2015, Be honest.

Naja Žitnik in Lara Kračun sta zapeli skladbo V sobi 102, spremljevalne vokale so prispevale Zara Zrnec, Aleksandra Katarina Dragić, Tina Sbrizaj, Ajda Šteblaj in Nina Doles.

I have a dream – Mladinski pevski zbor in dekleta 9. a s solistko Lino Pušenjak Klemenc ob glasbeni spremljavi  Šolskega benda OŠ Prule

Z lastnim rapom Silhueta se je predstavil Maks Radovan.

Naravne sile – mladinski in otroški pevski zbor, solistki Naja Žitnik in Lara Kračun, glasbena spremljava Šolski bend OŠ Prule

Naravne sile in Valentin Pop – Tasič na klavirju

Alina Jarh (violina), Mia Chen (violina), Gal in Filip Demšar (violončelo), Tine Trost in Max Žižmund (kitara in bongos)

Sara Katarina Pižem (ksilofon), Sara Kranjc (flavta), Sofia Žižmund (klarinet), Noah Štrus (fagot)

Letošnji Glasbeni potep 7 so mladi glasbeniki in plesalci sklenili s pesmijo Pustite nam ta svet v izvedbi otroškega in mladinskega pevskega zbora ob spremljavi šolskega benda in s solistko Alino Jarh.