ŠOLA V NARAVI ZA 5. RAZRED

V tednu od 9. 9. do 13. 9. 2019 so se učenci petega razreda udeležili šole v naravi na Debelem rtiču s poudarkom na učenju plavanja. Vreme jim je razen ponedeljkovega deževnega dopoldneva služilo vse do konca.

Učenci so poleg učenja plavanja doživeli še marsikaj. Dan so pričeli z jutranjo telovadbo na plaži, nadaljevali s plavanjem v notranjem kot tudi zunanjem bazenu, po kosilu so imeli športne aktivnosti (igra nogometa, odbojke, košarke, badmintona), izvedli so tudi športni dan, in sicer so tekmovali v krosu in metu vorteksa. Po popoldanskem plavanju so imeli prosti čas do večerje, po večerji pa sprehod do Ankarana na sladoled in večerne animacije v okviru Mladinskega zdravilišča Debeli rtič (Odštekan stil, kino – Vlomilci delajo poleti, Rtič ima talent).

Učenci so zadnji dan uspešno opravili ocenjevanje znanja plavanja.